Šiais laikais jau retas, kuris nėra išbandęs elektroninės parduotuvės. Vieni jas kuria, vysto ir plečia, o kiti jomis kuo sėkmingiausiai naudojasi ir džiaugiasi galėdami sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, kai vienoje vietoje matomos visos turimos prekės, galimi įsigyti prekių ženklai ir prekių ar paslaugų aprašymai. Šiandieniniame pasaulyje parduoti galime labai daug. Smagu, kad lietuviai yra kūrybingi ir gali sukurti verslą tiek iš pačių smulkiausių dalykų, tiek ir vysto milijoninius projektus, kurie plačiajam pasauliui dar ne visi ir žinomi. Tenka pripažinti, kad esame kuklūs, bet labai darbštūs, todėl mūsų šalies gyventojų talentus vertina visas pasaulis.
Nereikia pamiršti, kad ypač po praūžusios pandemijos, kai negalėjome net kelti kojos iš namų, itin suaktyvėjo elektroninė prekyba. 2021-aisiais metais, bent kartą per visus metus internetu pirko net 60 procentų Lietuvos gyventojų. Šis skaičius pakilo net 6 procentais palyginus su ankstesniais metais. Jeigu esate pirkėjas, šiuo metu šį straipsnį skaitantis, tikriausiai sutiksite, kad ir Jums teko šį tą nusipirkti internetu ne tik praėjusiais, bet ir šiais metais. Jūs, kaip ir kiti vartotojai bei pirkėjai, vertinate savo laiką bei pinigus.
Jei ir Jums patiems labai seniai kirba mintis užsiimti elektronine prekyba, suskubkite. Pradėti geriausias laikas yra DABAR. Nauji iššūkiai, naujos patirtys, įgytos žinios, partneriai, pažintys, susitikimai, mokslai ir kita laukia priešakyje. Dalis išsigąsta vien pagalvojus apie tai, o kitiems visa tai – lyg šuolis į naujus vandenis, kur nežinai nei gylio, nei pločio. Ypač jeigu niekada nesate to anksčiau darę. Kad kiltų dar mažiau abejonių, galime pateikti keletą argumentų, kuo elektroninė prekyba gali Jus sužavėti.
Vienas svarbiausių aspektų daugeliui yra finansai. Nereikia stebėti, kad imantis naujos veiklos jų tikrai prireiks. Nors lyginant su kitais užsiėmimais ar juo labiau fizine parduotuve, atsidaryti elektroninę parduotuvę didelių investicijų nereikės. Pirmoji grąža gali ateiti vien įdėjus pirmąjį šimtą eurų. Elektroninei prekybai visai nereikės nei atskiro sandėlio, nei personalo, prekybos patalpų, ar atskirai mokėti darbo užmokestį pardavėjams arba valytojams. Viską valdyti galėsite patys, o jei norėsite pagalbos – galėsite tam pasamdyti atskirą žmogų. Startavę su kukliomis investicijomis nesitikėkite greitos ir didelės grąžos. Reiks įdėti įdirbio, kad viskas „įsivažiuotų“ ir galiausiai pasiektumėte finansinę nepriklausomybę.
Įsivaizduokite – Jūs miegate, o elektroninė prekyba vis tiek vyksta. Tad nenustebkite, kad galite gauti užsakymus ne tik darbo dienos metu, bet ir Jums netikėtu laiku: anksti ryte ar vėlai vakare, o gal net nakties metu. Žmonių apsipirkimo įpročiai yra skirtingi, tad ir kada jie nuspręs įsigyti taip reikiamą Jūsų prekę ar paslaugą, priklausys tik nuo klientų įnorių. Elektroninė parduotuvė neturi fiksuotų darbo valandų. Klientų ir Jūsų, kaip verslininko, naudai, ji dirba visą parą, septynias dienas per savaitę!